Mistrzostwa Ziemi Konińskiej Ju-Jitsu

W dniu 6.12.2014r. tradycyjnie z okazji Mikołajek odbyły się Mistrzostwa Ziemi Konińskiej Ju-Jitsu.
Na sali sportowej MOSiRu Konin rywalizowało 59 zawodników z trzech konińskich klubów ju-jitsu: Konińskie Centrum Ju-Jitsu trenera Wojciecha Malczaka, Klub Sportów Walki BUSHIDO trenerów Michała Radziemskiego i Sylwestra Żarczyńskiego oraz gospodarza zawodów Uczniowski Klub Sporty SAMURAJ Konin trenera Adama Borkowskiego.
Zawody rozegrane zostały na dwóch matach na zasadach ogólnych walki judo.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, przede wszystkim udziału i waleczności, bo dzisiaj oprócz miejsc na podium liczyły się najbardziej uśmiechy i aktywne spędzenie wolnego czasu.

Wyniki w 9 rozegranych kategoriach:

Kategoria -25kg
I – LINIK Stanisław – KCJJ
II – SKOCZYŃSKI Filip – KCJJ
III – KLIMA Marcel – KCJJ
IV – WASZAK Wojciech – KCJJ
VI-VIII – DYDERSKI Szymon – KCJJ
VI-VIII – DZIERAN Fabian – KCJJ
VI-VIII – STRYCHOWSKI Stanisław – KCJJ
VI-VIII – WARDĘCKI Paweł – KCJJ

Kategoria -30kg
I – TORCHAŁA Kacper – KCJJ
II – WOJNAROWSKI Hubert – KCJJ
III – KOTWAS Dawid – KCJJ
IV – NALEPA Mateusz – BUSHIDO

Kategoria 31-35kg
I – MUSZYŃSKI Michał – KCJJ
II – SZUSTAKOWSKI Kamil – KCJJ
III – MICHALAK Weronika – BUSHIDO
IV-V – BARTCZAK Wiktor – KCJJ
IV-V – MICHALAK Wincenty – BUSHIDO
VI-VIII – BARTCZAK Mikołaj – KCJJ
VI-VIII – GĘSICKI Mateusz – BUSHIDO
VI-VIII – WOŁYŃSKI Jan – KCJJ
IX-XI – IWIŃSKI Dominik – KCJJ
IX-XI – MICHALIK Bartosz – KCJJ
IX-XI – RACHUBIŃSKI Jakub – SAMURAJ

Kategoria 36-42kg
I – SKONIECZNY Filip – KCJJ
II – REWERS Łukasz – SAMURAJ
III – WASZAK Kamil – KCJJ
IV – KOWALSKI Wojciech – KCJJ
V – RYCHLIŃSKI Norbert – KCJJ
VI-VII – KONSTANCIAK Kamil – KCJJ
VI-VII – WINIARSKI Arkadiusz – BUSHIDO

Kategoria 43-45kg
I – KRZYŻANOWSKI Jan – BUSHIDO
II – CZAJA Eryk – KCJJ
III – NALEPA Kamil – BUSHIDO
IV – STASZAK Eryk – SAMURAJ
V-VI – PARADOWSKI Bartosz – KCJJ
V-VI – IWIŃSKI Mikołaj – KCJJ

Kategoria 55-62kg
I – ANDRZEJEWSKI Olaf – KCJJ
II – WITKOWSKI Igor – BUSHIDO
III – KOŁOWSKI Sebastian – KCJJ
IV – KRAWIEC Szymon – BUSHIDO
V-VI – BOROWIECKI Jakub – BUSHIDO
V-VI – WRÓBEL Sergiusz – KCJJ
VII-VIII – DĄBEK Amelia – KCJJ
VII-VIII – MARTYNOWICZ Krzysztof – SAMURAJ

Kategoria -76kg
I – MILI Mikołaj – BUSHIDO
II – MAJEWSKI Tomasz – BUSHIDO
III – RATAJCZYK Aleksander – BUSHIDO
IV – WASYLKOWICZ Wojciech – BUSHIDO
V-VI – HYBIAK Damian – SAMURAJ
V-VI – SZCZAP Jakub – BUSHIDO
VII-VIII – PRZYGÓDZKI Mikołaj – BUSHIDO
VII-VIII – TRALEWSKI JAKUB – SAMURAJ

Kategoria -100kg
I – IMAŃSKI Kamil – BUSHIDO
II – MICHALSKI Jacek – SAMURAJ
III – RUSIN Adam – KCJJ

Kategoria -105kg
I – SIWKO Tomasz – SAMURAJ
II – GĘSICKI Marcin – BUSHIDO
III – KACZMAREK Błażej – BUSHIDO
IV ANDRZEJEWSKI Ryszard – KCJJ

GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW!!

Na koniec odrobina statystyki

Zawodników łącznie: 59
w tym
KCJJ: 32
BUSHIDO: 19
SAMURAJ: 8

Klasyfikacja medalowa wg klubów:
KCJJ: 5x złoto 4x srebro 5x brąz
BUSHIDO: 3x złoto 3x srebro 4x brąz
SAMURAJ: 1x złoto 2x srebro 0x brąz